Розташування та умови проживання в літньому таборі «Легенди Морів»

Розташування та умови проживання в літньому таборі «Легенди Морів»

Комфорт дитини – наш пріоритет, саме тому ми подбали, щоб учасники табору почувалися максимально зручно і безпечно.

Розташування табору

Табір розташований в екологічному, лікувальному, курорті - смт. Сергіївка, Білгород-Дністровського району, Одеської області.

Вода Чорного моря входить в мілководну зону і створює Буджацький лиман. Курорт має майже безліч зелених насаджень і паркові зони з деревами - це суттєво відрізняє Сергіїївку від інших курортних зон таких, як Затока, що більше підходять для пасивного, дорослого, відпочинку ніж для дитячого чи сімейного.

Адже для повноцінного і гармонійного відпочинку наших дітей так необхідна природа, соснові дерева, прохолодна тінь.

Також унікальною відмінністю розташування табору є його підняття над рівнем моря, що дає декілька суттєвих переваг над пляжними курортами, побудованими прямо на піску біля моря:

 • Подаруйте дітям пташиний політ над морем.
  Перша перевага таких курортів - краєвиди, так як село сергіївка піднято над морем, з узбережжя відкривається захопливий краєвид на морські простори. І в момент, коли дує легенький вітерець достатньо розправити руки, як крила, і ти відчуєш себе могучим птахом, що парить над безкрайнім морем... Таких відчуттів не отримаєш стоячи просто на пляжі оточений сотнями туристів, парасольок і лежаків;
 • Лікувальні властивості повітря.
  Курорти, що розміщені вище моря ціняться найбільше в світі, так як лікувальне, гаряче солоне, повітря вдаряючись в схили піднімаються і стеляться рівним покривалом по землі, що дає можливість відпочиваючим людям просто вдихаючи повітря, лікуватися. В Україні лиш два курорти мають такі властивості - смт. Сергіївка та с. Курортне. Проте Сергіївка має ще одну перевагу - солоний, лікувальний лиман.

Відсутність прибережних забігайлівок, ресторанів, барів, клубів. Все це просто відсутнє на пляжах Сергіївки де будуть проводити час діти нашого табору.

Морський лиман

Важко переоцінити користь Буджацького лиману біля якого розміщений табір.

 • Найперше - лиман є лікувальним адже має лікувальні грязі, які використовуються місцевими санаторіями для профілактики та лікування;
 • Лиман суттєво тепліший за море і навіть на початку червня, коли море ще не достатньо комфортне для довгого купання - лиман вже готовий приймати в свої води любителів водички;
 • Глибина лиману невелика а дно рівне, без поглиблень та небезпечних ям, що дозволяє дітям спокійно плавати і проводити час у воді;
 • В лимані рівень солі більший ніж у відкритому морі, тому вчитися плавати значно легше і приємніше;
 • Відсутність великих хвиль дозволяє купатися в будь-яку погоду, безпечно кататися на парусних дошках та інших видах морського транспорту;

Є пішохідний міст, який з'єднує лиман і Чорне море. Прогулянка по пішохідному мосту, по дорозі до морського пляжу, дозволяє розгледіти всі краєвиди місцевості з дуже гарного ракурсу. Для дітей прогулянки дуже важливі, адже в жарку погоду, коли не хочеться рухатися активність є запорукою здорового відпочинку. Тим паче прогулянка над водами лиману і дихання цим повітрям є чудовою профілактичною процедурою.

Причали з човнами. Кожного дня діти будуть по декілька годин проводити на пляжі відкритого Чорного моря. Добиратися пішки не обов'язково, адже є пасажирські човни, які будуть возити нас на морський пляж і діти за 10 хвилин плавання з вітерцем на катері вже будуть на золотистих пісках Чорного моря.

Безпечні розваги. На лимані є декілька місць для морських розваг: серфінговий клуб, міні-аквапарк, клуби з парусними дошками, для старших дітей є серфінгові дошки з парашутом, "банани" та інші розваги.

Поблизу селища відсутні промислові підприємста.

В смт. Сергіївка центральна каналізація, що дуже важливо, адже в море не скидуються шкідливі відходи.

Неподалік знаходиться старовинне місто Білгород-Дністровський (Аккерман), яке налічує більше 2000 років безперервного існування, і в якому знаходяться Аккерманська фортеця та залишки давньогрецького міста - Тіра. За десять кілометрів смт. Затока з її інфраструктурою, залізницею, водними і наземними атракціонами.

Інфраструктура

База знаходиться неподалік від лиману. Кожного дня діти будуть купатися за бажанням або в лимані, або в морі. Добиратися до моря будемо двома шляхами або на катері або через пішохідний міст. Відстань до Буджацької коси і величезного чистого, піщаного пляжу 1 км. Вхід в море пологий, розрахований на купання дітей. За додаткову плату є можливість покататися на водній гірці, банані, параплані, здійснити прогулянку на водному велосипеді. На пляжі обладнані волейбольні майданчики.

Тут є все необхідне для комфортного та активного відпочинку, поруч з базою є спортивний майданчик, велика смуга перешкод, форум для ватри, зона для стрільби тощо, біля моря розташовано альтанки для відпочинку. Табір забезпечує дітей всім необхідним інвентарем під час дозвілля та купання: футбольними і волейбольними м’ячами, тарілками для фрізбі, настільними іграми, бамбінтоном, надувними кругами і матрацами тощо.

Здорове харчування

Ми забезпечуємо повноцінне та збалансоване 4-разове харчування. У затишній їдальні на дітей чекає по-домашньому смачна і корисна їжа з великою різноманітністю страв. Продукти закуповуються у перевірених постачальників. В їдальні діє буфет, в якому можна купити воду, солодощі, фрукти, морозиво.

Безпечний простір і медичне обслуговування

Під час табору цілодобово діє медпункт. Штатний лікар безперервно супроводжує табір протягом подорожей. Всі діти мають довідки про стан здоров’я. Штат табору має санітарні книги. За безпеку дітей відповідають керівники груп, які мають великий досвід роботи, відповідну освіту та цілодобово перебувають поруч з дітьми.

Найбільшу увагу ми надаємо безпечному поводженню у воді та контролю за дітьми під час купання, профілактиці сонячних опіків і теплових ударів. Для цього застосовуємо відпрацьовану модель купання в зоні огородженій буйками та присутністю інструкторів у воді на межі буйків.

Умови проживання

Діти проживають на базі відпочинку в с. Сергіївка, на березі морського лиману за 1,5 км. від Чорного моря. До моря діти будуть плавати на катері через лиман, або ходити по пішохідному мосту. База відпочинку є огороджена, на території обладнано смугу перешкод, тир, спортивний майданчик, місця відпочинку - все для комфортного перебування дітей. Зелені насадження дарують тінь і прохолоду навіть в жаркі, засушливі, дні.

Умови проживання дітей в номерах хороші. Діти живуть по 3-5 осіб в будиночках зі всіма зручностями. На території табору проведено інтернет у місцях загального користування.

Прибирання в номерах здійснюється кожні два дні. Кожна дитина повинна бути навчена батьками дбати про свою гігієну і дотримання чистоти.

Є можливість розселення батьків в сусідньому корпусі або в сусідній базі відпочинку. Вартість участі дорослого уточнюється у оператора гарячої лінії.

Як зареєструвати дитину до табору?
Вітаємо вас

Як зареєструвати дитину до табору?

Зареєструвати дитину до табору дуже просто. На сторінці контакти Ви знайдете наші контактні дані. Це контактні телефони, електронна пошта, соціальні мережі, а також, контактна форма. Оберіть зручний для Вас спосіб контакту, наприклад, зателефонуйте нам, або заповніть і відішліть нам контактну форму. Чекаємо на Вас :)