Про мережу таборів СуперКемп

Дитячі табори на будь-який смак із захопливими легендами за доступними цінами. В Карпатах, на морі та в центрі України.

Про мережу таборів СуперКемп

SuperCamp - Мережа Таборів

Мережа дитячих таборів SuperCamp - нетиповий формат відпочинку для дітей, де пригоди і знання сплетені в єдину нитку сюжету табору. Ми створюємо унікальні умови для розвитку емоційного інтелекту та вільної творчості в дитині.

Сфера діяльності

Основна сфера діяльності СуперКемп - це організація та проведення таборів для дітей. Ми розробили декілька таборів біля Чорного моря та в Карпатах – кожен має унікальний характер і розроблений згідно базових традицій і принципів корпорації SuperCamp.

Також ми пропонуємо кількаденний відпочинок у різних містах України та закордоном (Київ, Львів, Чигирин, Будапешт, Відень), що включає в себе інтерактивне ознайомлення з містом та його традиціями, переплетене з унікальною легендою відпочинку.

Історія корпорації

Мережа таборів SuperCamp була створена у 2018 році на основі багаторічного досвіду організації таборів для дітей (табір «Цивілізація», «Велика Гра», «Хогвардс» та інші). Ідей відпочинку для дітей ставало все більше, нам хотілось організувати і спортивний, і морський, і англомовний табір, табір закордоном. Ми хотіли організувати кількаденні поїздки для дітей у різні міста України та закордон і робити це все під брендом «Цивілізація» чи «Хогвардс» стало неможливо. Саме у 2018 наставник команди, засновник таборів «Цивілізація», «Велика гра» та «Хогвардс» вирішив створити мережу таборів під одним брендом зі спільними цінностями та принципами.

Саме відтоді СуперКемп організовує не 1-2 табори, а дозволяє вибрати відпочинок для дітей, відповідно до їхніх зацікавлень та хобі серед широкого спектру таборів різних напрямків, кількаденних мандрівок чи просто відпочинку з батьками.

Нам важливо відволікти дітей від щоденної рутини, смартфонів та інших ґаджетів і надати їм можливість відпочивати активно, і з користю, і з розвитком. Детальніше ви можете дізнатись у розділі наша місія або на сторінці з пропозиціями від СуперКемп.

Кваліфікована команда

Наша робота - це покликання, команда SuperCamp – це колектив невипадкових людей, це яскраві кваліфіковані особистості, що мають стаж роботи з дітьми, професійно, чесно і на повну віддаються своїй справі.

Кожен виховник, наставник та інструктор табору проходить спеціальну передтабірну підготовку та курси з основ роботи з дітьми різного віку. Дізнатись більше ви можете у розділі команда на офіційному сайті мережі таборів СуперКемп.

Розвиток індивідуальних якостей дитини

Інтерактивна програма, широкий діапазон розваг. Програма усіх заходів мережі таборів СуперКемп націлена на гармонійний розвиток особистості. Ми прагнемо розвивати індивідуальні якості кожної дитини та використовуємо особистий підхід до кожного учасника табору чи іншого заходу.

Лояльні ціни та знижки

SuperCamp встановлює лояльні ціни на путівки для наших постійних учасників, спеціальні пропозиції для групових замовлень та соціальних категорій і унікальні знижки за успішність дітей.

Дізнайтеся більше

У розділі контакти ви можете знайти корисну інформацію, якщо хочете дізнатись більше про мережу таборів SuperCamp або поспілкуватись по телефону з представниками компанії.

Як зареєструвати дитину до табору?
Вітаємо вас

Як зареєструвати дитину до табору?

Зареєструвати дитину до табору дуже просто. На сторінці контакти Ви знайдете наші контактні дані. Це контактні телефони, електронна пошта, соціальні мережі, а також, контактна форма. Оберіть зручний для Вас спосіб контакту, наприклад, зателефонуйте нам, або заповніть і відішліть нам контактну форму. Чекаємо на Вас :)