Літній табір «Golden Royal Camp»

Літній табір «Golden Royal Camp»

Морський табір в Болгарії

Пропонуємо вам відпочинок для дітей, підлітків, дорослих та сімейний відпочинок.

Вас Вітає «GOLDEN ROYAL CAMP»!

«Golden Royal Camp» - це дуже крутий літній табір, який розташований в самому серці курортного містечка Сонячний Берег, в яскравій країні Болгарії!

Сонячний Берег - найбільший курорт Болгарії, ідеально підходить, як для дитячого, так і дорослого відпочинку! Тут є все, на будь-який смак. Нудьгувати, точно, не буде ніхто!

Розташування табору: Готель Кокіче (Пролісок), 8240 Сонячний Берег, Болгарія.

Відпочивай, розважайся та відкривай нове разом з «Golden Royal Camp»!

На вас чекає динамічний табір, сповнений емоціями та яскравими моментами з комфортним готелем, басейном, чистим пляжем, теплим морем та болгарським колоритом.

Ми окриляємо ваших дітей

Команда професіоналів

З дітьми займатимуться кваліфіковані та досвідчені інструктори, хореографи, музичні викладачі, тренери з плавання, майстри рукопашного бою та інші.

Здоровий відпочинок

Екологічне середовище, чисте море, прибраний пляж, відпочинок у басейні та інші переваги на території комплексу відпочинку.

Індивідуальний підхід

Жодна дитина не залишиться без уваги виховників та інструкторів.

Необхідне спорядження

Ваша дитина буде мати все, що їй потрібно для комфортного відпочинку, цікавого навчання, захоплюючих екскурсій та яскравих табірних подій.

Місія

Наша мета надати дітям здоровий відпочинок та за допомогою кваліфікованих інструкторів і цікавого підходу підняти рівень соціальної адаптації дітей, а також створити дружню атмосферу, в якій відбуватиметься інтелектуальний, фізичний та емоційний розвиток дитячої особистості.

Пізнання через гру

Всі заняття на таборі розробленні у формі змагань та ігор, що дасть можливість учасникам створювати невимушену атмосферу для пізнання навколишнього світу і себе самих.

Командна робота

Учасники будуть поділенні на команди, що створить дух здорової конкуренції і сприятиме більш продуктивному навчанню.

Неформальність

Ми віримо, що неформальний підхід в спілкуванні з дітьми, інтерактивні методи навчання і залучення до створення своїх власних правил відпочинку дасть дитині краще усвідомлення свого власного внеску в табірне життя.

Воз`єднання з природою

Перебування серед живописної природи Болгарії не лише корисно для здоров’я, але також пробуджує в дітях відчуття прекрасного. За хорошої погоди усі елементи програми проводяться на свіжому повітрі, що дуже позитивно впливає на самопочуття учасників та учасниць табору.

Як зареєструвати дитину до табору?
Вітаємо вас

Як зареєструвати дитину до табору?

Зареєструвати дитину до табору дуже просто. На сторінці контакти Ви знайдете наші контактні дані. Це контактні телефони, електронна пошта, соціальні мережі, а також, контактна форма. Оберіть зручний для Вас спосіб контакту, наприклад, зателефонуйте нам, або заповніть і відішліть нам контактну форму. Чекаємо на Вас :)