Розташування та умови проживання в літньому таборі «Golden Royal Camp»

Розташування та умови проживання в літньому таборі «Golden Royal Camp»

Безпечні, комфортні і екологічні умови проживання є запорукою вдалого відпочинку.

Комфортне проживання

Готель «Кокіче» має дуже зручне розташування, в 5 хв від готелю є аквапарк, це величезна територія, з мега крутими та екстремальними гірками, які не залишать байдужими найзапекліших екстремалів! Поруч з готелем є супермаркети, базар (одяг, фрукти, сувеніри) та великий парк розваг. Поруч з парком розваг відкривається і наш пляж, берегова лінія, протяжність якої 8 км та шириною 60 метрів. Захід в море пологий, чистесенький пісок, а море бездоганно лазурного кольору! Від готелю до моря 10 хвилин по центральній алеї, де можна побачити багато цікавих сувенірів, з'їсти морозиво і просто насолодитися болгарським колоритом!

Кімнати на 3, 4, 5 місць. В номерах є санвузол і душ, холодна і гаряча вода. Харчування в ресторані при готелі. Просторі номери, персонал слідкує за чистотою. Односпальні ліжка для розміщення дітей. Розселення та розподіл дітей по одному віку і статі.

Інфраструктура та дизайн готелю мають переваги над іншими, дуже зручне розташування та конструкція, має декілька корпусів, які сполучені між собою, що дозволяє бути завжди поруч один з одним! Кількість місць в готелі 840, номери будь якої величини, класу, 2, 3, 4, 5-місні, одно та двокімнатні. Територія готелю дуже класна, озеленена, є великий басейн, місце відпочинку - затишна алея де можна вечорами поспілкуватися, і помилуватися заходами сонця!

Еко-середовище

Сонячний берег — найбільший морський курорт на сході Болгарії. Розташований біля затоки в Чорному морі з пляжем, довжиною 10 км і шириною в центральній частині до 100 м, покритим дрібним жовтим піском.

Курортний комплекс Сонячний берег нагороджений Блакитним прапором (сертифікат якості пляжів, заснований Європейською комісією з довкілля і щорічно присуджується районам на основі результатів тестування чистоти води і піску). Свіже повітря та відсутність транспорту поблизу допоможуть відпочити по-справжньому!

Здорове харчування

Всі учасники отримують здорове і смачне три разове харчування "Шведський стіл", забезпечує харчування - ресторан при готелі «Кокіче». Для зручності та чистоти в ресторані, їжу в тарілки накладають офіціанти в необмеженій кількості.

Безпека та здоров’я

Під час табірної зміни працює медпункт. У всіх дітей наявні довідки про стан здоров'я. Супровід табору має санітарні книжки.

Безпеку дітей гарантують інструктори та виховники, які слідкують та постійно перебувають поряд. Якщо дитина захворіла, завжди приїжджає швидка і везе до лікарні, - лікує, дають ліки і назад повертають в табір.

Готель охороняється 24/7 відповідальними охоронцями.

Фізичний та емоційний відпочинок

Для активних відпочивальників та спортсменів є два спортивні зали. Один на вулиці, під накриттям (110 кв.м), один в приміщенні (160 кв.м), татамі - 300 кв.м. Сцена 10*10 м (100 кв.м) для проведення фестивалів та різних заходів. Є футбольний, волейбольний, баскетбольний майданчик з штучним покриттям, а також зона кросфіту! Наша весела команда аніматорів ніколи не дасть сумувати, як на території готелю, так і на пляжі: ігри біля басейну, біля моря, квести, змагання, щодня тематичні вечірки та наші запальні танці.

Як зареєструвати дитину до табору?
Вітаємо вас

Як зареєструвати дитину до табору?

Зареєструвати дитину до табору дуже просто. На сторінці контакти Ви знайдете наші контактні дані. Це контактні телефони, електронна пошта, соціальні мережі, а також, контактна форма. Оберіть зручний для Вас спосіб контакту, наприклад, зателефонуйте нам, або заповніть і відішліть нам контактну форму. Чекаємо на Вас :)