Літній табір-легенда «Цивілізація»

Літній табір-легенда «Цивілізація»

Отримай квиток у машину часу, зазирни у минуле, розгадай таємницю зникнення динозаврів, відкрий звичаї древніх культур та цивілізацій, приєднайся до походів видатних завойовників.

Стань легендою з “Цивілізацією”!

«Цивілізація» - табір-легенда, який здійснює подорожі у часі!

Цивілізація - це табір-легенда, де кожна зміна - масштабна історична реконструкція, яка проходить у форматі рольової гри з декораціями, костюмами, ремеслами і власним сюжетом.

Тут оживають світи, в яких мріє побувати не лише дитина, але і кожен дорослий! Цивілізація дає можливість спробувати себе у різних ролях, здобути впевненість, розвинути лідерські навички, навчитися взаємодіяти з іншими, проявляти винахідливість та творчість.

Інтерактивний відпочинок

Наша мета - показати картину часу цікаво і зрозуміло, без занудства та сухих лекцій. Для нас важливо створити дружню атмосферу для відпочивальників табору, забезпечуючи догляд, виховання та інтерактивне пізнання.

Пізнання через гру

Ми не навчаємо таборовиків, ми їх залучаємо. Виконуючи ролі і моделюючи події наші учасники створюють середовище в якому можна невимушено навчатися і отримувати досвід.

Командна робота

Діти дізнаються, як важливо працювати в команді не лише в межах ігор та змагань, а й у побуті. Ми створюємо середовище, де є цінністю довіряти, ділитися та поважати інших.

Відповідальність

Табірники дізнаються вартість своїх внесків. Вони починають розуміти, що вони виконують свою роль і що інші залежать від них.

Незалежність

Для багатьох дітей табір стає першим досвідом тривалого перебування без батьків. Тут вони навчаються оцінювати обставини, приймати рішення і жити самостійно.

Свобода від гаджетів

У постійно мінливому, швидкому, "підключеному" світі комп'ютерів, смартфонів, відеоігор і фільмів «Цивілізація» дає можливість дітям відкрити для себе альтернативний світ природи, спорту, мистецтва та пригод.

Саме тому діти залишають свої телефони у сейфі виховників, щоб не відволікатися на них під час таборових активітетів.

Як зареєструвати дитину до табору?
Вітаємо вас

Як зареєструвати дитину до табору?

Зареєструвати дитину до табору дуже просто. На сторінці контакти Ви знайдете наші контактні дані. Це контактні телефони, електронна пошта, соціальні мережі, а також, контактна форма. Оберіть зручний для Вас спосіб контакту, наприклад, зателефонуйте нам, або заповніть і відішліть нам контактну форму. Чекаємо на Вас :)