Наша місія

Створюючи позитивне середовище для самовиховання учасників таборів, ми досягаємо гармонійного фізичного, емоційного та розумового розвитку дітей, як майбутніх провідників нашої країни.

Наша місія

Місія SuperCamp

Наша місія - створити найкращі умови для відпочинку та всебічного розвитку ваших дітей.

Ми прагнемо виховати свідомих, сильних, конкурентних людей, змінити оточуючий світ.

Основна ціль мережі таборів Супер Кемп - створити гарне середовище для реалізації кожної дитини, її творчого, емоційного, фізичного та інтелектуального потенціалу.

В основі кожного заходу, організованого командою Супер Кемп, закладені інтерактивні способи засвоєння нової інформації, розширення можливостей та зацікавлень учасників табору.

Поєднання емоційного та фізичного розвитку дитини з допомогою гри, інтенсивів або майстер-класів дозволяє кожному учаснику проявити себе та навчитись новому. Сучасне обладнання таборів дозволяє втілювати усі ідеї дітей, які виникають під час творчих завдань.

Ми прагнемо розвивати індивідуальні якості кожної дитини та використовуємо особистий підхід до кожного учасника табору чи іншого заходу від Супер Кемп.

Командоутворення та соціальна адаптація

Основні елементи програми здійснюються в командах під керівництвом інструкторів, що дає можливість дітям постійно комунікувати між собою, ділитись поглядами та розвиватись у колі своїх однолітків.

Широкий спектр можливостей, що відкривають табори Супер Кемп, дозволяє спробувати себе у найрізноманітніших галузях та сферах життя людини (від наукових досліджень до життя в природі), що дає можливість дитині на майбутнє впевнено почувати себе у будь-яких ситуаціях.

Дружні стосунки

Ми віримо, що кожна дитина на таборах Super Camp знаходить нових друзів та подруг, з якими підтримує зв'язок до наступного літа, щоб знову зустрітись на таборі у Карпатах, на морі чи закордоном. Нам важлива дружба усіх учасників табору, саме тому ми організовуємо зустрічі "випускників" літніх таборів, де діти можуть згадати найяскравіші моменти літа, поділитись новинками з життя та підтримувати подальший зв'язок.

Щастя, радість і задоволення

Мета мережі таборів Super Сamp - це щасливі учасники табору та задоволені батьки. Нам дуже важливо, щоб відпочинок приносив хороші емоції та позитивний настрій.

Саме для цього ми обираємо відкриті території для проведення занять на природі, свіжому повітрі. Багато рухливих елементів програми (спорт, танці, квести, вечірки тощо) додають учасникам яскраві враження та емоційну розрядку. А тихі вечори з наставниками - можливість аналізу, розвитку та підсумок дня.

Любов до природи і довкілля

Команда Супер Кемп піклується про навколишнє середовище і привчає до цього учасників табору. Нам важливий стан планети, екології і майбутнє всього людства. Саме для цього розроблені заняття з екології, переробки сміття та улюблене завдання усіх дітей - зйомки власних соціальних роликів на будь-яку соціальну тему.

Психологічний клімат

Нам важливо зберігати екологічне середовище серед учасників Super Сamp і за його межами. Гармонія із собою та природою - це важливий навик для кожної людини. Це стосується і екологічності стосунків. Недарма сказав Марк Твен : "Клімат залежить від людей, які нас оточують".

Клімат табору створюють його учасники, а наставники та інструктори Супер Кемп задають правильний напрямок і місце для застосування усіх ідей та прагнень дітей.

Розвиток самостійності та креативності

Мережа таборів Супер Кемп - це можливість для розвитку самостійності та креативності вашої дитини. Кожного дня діти генерують нові ідеї та створюють неймовірні винаходи.

Гармонійний розвиток неможливий без фізичних навантажень - футбол, плавання, танці, фітнес, бадмінтон, стрільба з лука, волейбол - усе це забезпечує підтримку фізичної форми та позитивні емоції протягом дня.

Наш результат

Наш результат - це тисячі усміхнених і щасливих дітей, які не хочуть, щоб табір завершувався. Для нас дуже цінні усі їхні спогади, фото та історії в соцмережах, саме тому ми часто використовуємо їхні відгуки на наших сторінках. Відчувати їхню любов до нашої команди - це дуже цінно. Ми радіємо, що кількість щасливих учасників таборів Super Camp щороку зростає.

Як зареєструвати дитину до табору?
Вітаємо вас

Як зареєструвати дитину до табору?

Зареєструвати дитину до табору дуже просто. На сторінці контакти Ви знайдете наші контактні дані. Це контактні телефони, електронна пошта, соціальні мережі, а також, контактна форма. Оберіть зручний для Вас спосіб контакту, наприклад, зателефонуйте нам, або заповніть і відішліть нам контактну форму. Чекаємо на Вас :)