Як доїхати до табору

Як доїхати до табору

Ви можете скористатися нашим організованим трансфером з супроводом працівника табору або доїхати до табору самостійно.

Організований трансфер

Від дому до табору: діти з батьками/опікунами збираються за день до початку зміни на залізничних возкалах своїх міст, проходять реєстрацію, медогляд, батьки здають документи і підписують договора, діти здають батькам всі заборонені продукти харчування та речі після чого діти зараховуються до табору. Виїзд відбувається згідно розкладу потягу.

Харчування в дорозі: один перекус в дорозі до табору і на зворотньому шляху.

Супровід: супровід організованих груп дітей проводиться згідно Державних вимог, санітарних та гігієнічних правил.

Зверніть увагу. Послуга трансферу оплачується додатково: в маршрут трансферу входить поїздка залізничним транспортом до ст. Івано-Франківськ або ст. Татарів та доставка до/від готелю комфортабельним автобусом.

Самостійний приїзд

Ви можете приїхати до табору самостійно: адресу обраного вами табору, GPS-координати обраного табору та яким видом транспорту зручніше буде скористатися при самостійній поїздці ви можете дізнатися у наших операторів.

Як зареєструвати дитину до табору?
Вітаємо вас

Як зареєструвати дитину до табору?

Зареєструвати дитину до табору дуже просто. На сторінці контакти Ви знайдете наші контактні дані. Це контактні телефони, електронна пошта, соціальні мережі, а також, контактна форма. Оберіть зручний для Вас спосіб контакту, наприклад, зателефонуйте нам, або заповніть і відішліть нам контактну форму. Чекаємо на Вас :)